Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...
 Yükleniyor... Lütfen Bekleyin...

BİZDEN HABERLER

 • Para Sayma Makinesi Segma

  Para Sayma Makinesi Segma

                  Günümüz ekonomi koşullarında para kazanmanın zorluğu emek veren işadamlarına çok güzel koşullar sağlarken emek vermeden zengin olmaya çalışan kesimin de bir hayli artmasına sebep olmuştur.
                  Günümüzde bir çok sektörde para transferleri banka üzerinden güvenli olarak yapılmakta ve sahte paralara karşı risk azaltılmakta. Fakat bankaların güvenli olmasının nedeni de para sayma makinelerinden geçmekte. Hem işlemler hızlanmakta hem de güvenilirlik artmaktadır.Kimse istemez ki yıllarca emek vererek fedakarlık yaparak kazandığı paraları emek hırsızları bir basit oyunla elinden alsın.
  Para sayma makineleri nakit ödemelerin olmazsa olmazlarından biri olmak zorundadır. Para kazanma hırsı kısa yoldan dolandırıcılığı artırmış sahte paraların günden güne artmasını sağlamıştır. Bazı müşteriler banka kanalını kullanmak istemezler ve ödemeleri nakit olarak yapmak isterler. Bu nakit ödemelerde çoğu iyi niyetli olsada azımsanamayacak bir kesim de art niyetli olarak nakit ödeme yaparlar. Sahte paraları piyasaya sürmek için bir çok hileye baş vurarak bu paraları kabul ettirirler. Sahte parayı insan gözüyle ayırt etmek neredeyse imkansızdır. Para sayma makinesi kullanmayan işletmelerin, kalpazanların bir numaralı tercihi olması da işte bu nedenledir. İşletmeye alınacak bir para sayma makinesi yapılan emeğe saygı duymaktır. Yapılan fedakarlıkların ve çalışmaların boşa gitmemesi için, kalpazanların hedefinden çıkmak için günümüz koşullarında para sayma makinesinin önemi çok büyüktür.
   
  Para sayma makinesi olmadan işletmeler sürekli risk altında olduğunu unutmamalı ve yıllarca verilen emeklerin bir günde boşa gitmesine hazır olmalıdırlar. Kalpazanların insan ilişkilerinde kullandığı taktikler şeytana pabucunu ters giydiren taktiklerdir ki o yüzden insanlar güvenip hiçbir araç kullanmadan parayı kabul edebilirler. Müşterinize ne kadar güvenirseniz güvenin mutlaka ödemelerinizi para sayma makinesi ile yapın. Emeğiniz boşa gitmesin.